STRONA INTERNETOWA POSIADA WSZYSTKIE PONIŻSZE ELEMENTY:

Projekt graficzny

 

szablony tanich stronProjekt strony oparty będzie na gotowym szablonie, który wskażesz spośród dostępnych w zakładce Szablony Stron. Następnie dostosowujemy projekt do Twoich potrzeb i brandingu firmy.

W projekcie możemy zmienić:

 • kolory tła, linków, tekstu
 • czcionki, wielkość liter
 • zdjęcia
 • układ strony – np. dwie kolumny, trzy kolumny itp.

Dodatkowo w każdym projekcie możemy zastosować:

 • slider – pokaz slajdów do przesuwania zdjęć lub tekstów
 • galerię zdjęć lub filmów (np. YouTube)
 • blog/ aktualności
 • tooltip – proszę TUTAJ najechać aby wypróbowaćTutaj wyświetla się ukryty tekst
 • ukryty tekst chroniony hasłem, dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników
 • Przycisk

Wszystkie projekty pochodzą z repozytorium Elegant Themes, wyświetlają się poprawnie we wszystkich przeglądarkach i na wszystkich urządzeniach (np. tablety). Dodatkowo są profesjonalne oraz mają nowoczesny design.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że dzięki temu, że strona oparta jest o system WordPress w przyszłości możesz zmienić wygląd strony tak prosto jak prosto zmienia się tapetę w telefonie.

Dzięki temu jeśli za jakiś czas stwierdzisz, że potrzebujesz wyglądu strony uszytego na miarę możesz bez problemu zlecić wykonanie nowego szablonu dowolnej firmie, a potem po prostu podmienić szablon jednym kliknięciem. A przy tym nie ingeruje to w teksty, zdjęcia i inne materiały multimedialne.

Panel administracyjny

panel administracyjny dla wordpressStrona zawiera łatwy w obsłudze panel administracyjny w j. polskim (WordPress), gdzie szybko i prosto możesz edytować teksty, dodawać i usuwać poszczególne podstrony oraz zdjęcia i inne multimedia (np. wklejać filmy z YouTube).

Dodatkowo możesz prowadzić bloga firmowego, lub po prostu stronę z aktualnościami czy informacjami o najnowszych promocjach, które oferujesz swoim klientom.

Warto także na bieżąco dodawać np. zdjęcia z nowych realizacji, udziału w konferencjach, na targach czy innych ważnych dla Twojej firmy wydarzeniach.

Jeśli tylko potrafisz obsługiwać MS Word lub Naszą Klasę to spokojnie poradzisz sobie z obsługą panelu administracyjnego.

Zamówienie domeny i hostingu

netmarkDomenę wybierasz samodzielnie lub też mogę podpowiedzieć jaki adres www będzie dobry dla Twojej firmy. Aby zakupić domenę musi być ona wolna – tj. nie zajęta wcześniej przez inną firmę. Jeśli wybrana przez Ciebie domena będzie zajęta, warto spróbować poszukać tej samej nazwy ale z inną końcówką – np .com lub .eu.

Domenę i serwer możesz sam zakupić w dowolnej firmie lub ja mogę złożyć zamówienie w Twoim imieniu u zewnętrznego usługodawcy, a konkretnie w firmie NETMARK, z której sama korzystam od 6 lat. Firma ta oferuje dobrej jakości usługę za niewygórowaną cenę. Koszt pakietu Hosting + Domena to ok 65-80 zł w promocji za pierwszy rok (opłacasz dodatkowo i otrzymujesz fakturę od firmy hostingowej).

Wprowadzenie treści

Po skonfigurowaniu strony wprowadzam treść – czyli teksty i zdjęcia lub inne materiały multimedialne otrzymane od Ciebie. A konkretnie wprowadzenie treści obejmuje:

Założenie do 10 podstron np. O nas, Oferta, Cennik, Kontakt, Portfolio, Galeria, Video i inne. Samodzielnie możesz dodać nieograniczoną liczbę podstron, możesz np. wprowadzić katalog produktów lub prowadzić blog firmowy i regularnie dodawać nowe artykuły.

Zamieszczenie formularza kontaktowego, aby klienci mogli łatwo się z Tobą kontaktować wpisując wiadomość prosto na Twojej stronie internetowej. Następnie wiadomość będzie przesłana prosto na Twój adres email.

Zamieszczenie mapy lokalizacji Twojej firmy (Mapy Google), aby klienci mogli łatwo znaleźć Twoją siedzibę.

Wyszukanie i wklejenie zdjęć – jeśli nie posiadasz ciekawych zdjęć Twojej firmy lub produktów, w cenie jest również zawarte wyszukanie do 5 zdjęć (na licencji Creative Commons) z darmowego repozytorium zdjęć. Istnieje także możliwość zakupu profesjonalnych zdjęć za ok 25 zł za zdjęcie.

Od czego zacząć i jak wygląda kolejność współpracy?

 • W pierwszej kolejności potrzebna będzie domena i hosting. Po ustaleniu nazwy www zamawiam domenę i hosting u zewnętrznego usługodawcy, od którego otrzymasz fakturę pro forma, którą należy jak najszybciej opłacić (będzie to ok. 65-80 zł). Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz dane logowania do serwera, które wystarczy przesłać do mnie.
 • Po otrzymaniu danych logowania instaluję stronę wraz z wybranym szablonem. Proszę na tym etapie o wskazanie wybranego szablonu (Szablony Stron).
 • W następnej kolejności konfiguruję stronę pod indywidualne potrzeby (np. zmieniamy kolory, układ itp) oraz wgrywam treści – teksty, zdjęcia otrzymane od Ciebie.
 • Strona jest gotowa, możesz pokazywać ją swoim klientom:)

Zobacz dostępne Szablony Stron lub przejdź do Cennika.